Hakkımızda

Vipermakina.com sitesi, Akal Kurumsal tarafından Viper Temizlik Makinaları tanıtım ve online satış sitesi olarak 2019 yılı içerisinde faaliyete geçirilmiştir.

2003 yılında Madencilik ve Sanayi grubumuzun yanında hizmete giren Akal Kurumsal A.Ş., 2007 yılında faaliyet alanlarını geliştirerek ev dışı tüketim sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir.

Viper temizlik makinaları, mükemmel kalite ve ekonomiyi buluşturuyor.

Firmamız plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restaurantlar, oteller, kamu kurum ve kuruluşları gibi ev dışı tüketim noktalarına endüstriyel temizlik makinaları, endüstriyel temizlik malzemeleri, temizlik kağıtları, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, temel ve yardımcı gıda ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

Akal Kurumsal, 2011 yılından itibaren Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini almış; temizlik makinaları ve aparatları ile ilgili satış ve satış sonrası faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede temizlik makinaları sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Nilfisk Viper ürün portföyümüzden hemen sonra Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları grubu da bayiliklerimiz arasında yerini almıştır.

Firmamız Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktalarından biri olup, ekonomik endüstriyel hijyen kimyasallarında ise Aykim Tex Profesyonel ve Viking Kimya ürünlerinin bayisidir. 2010 yılından itibaren Sensoft markası ile profesyonel temizlik kağıtlarında private label üretime başlamıştır.

Her türlü tüketim malzemesi ihtiyacı için çözümler üreten Akal Kurumsal, eğitimli personeli, geniş ürün yelpazesi ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına devam etmektedir.