Viper Binicili Otomat

Viper Binicili Otomat

Viper binicili otomat ürün grubu, Nilfisk teknolojisi ile donatılmış Viper ürünlerinin geldiği son noktayı temsil etmektedir. Bu ürün serisi, üst düzey modellerde bulunan mükemmel dayanıklılık ve verimlilik ile, rekabetçi fiyatları birleştiriyor.

Bu özel bileşim sayesinde, Viper binicili otomat ürünleri, pazarda kendine çok ciddi talep buluyor. Bu yazımızda, bu ürün serisini ve onu farklı hale getiren özellikleri daha yakından incelemeye karar verdik.

Viper Binicili Otomat

Viper binicili otomat serisinde, kullanım ve hareket kolaylığı ile verimliliği hedeflemekte.

Bu ürün serisinde, Viper AS 710 ve Viper AS 530R ürünleri bulunmaktadır. Seri tasarlanırken, kompakt boyutlarda maksimum verimlilik hedeflenmiştir. Bu sayede, daha dar alanlarda da rahat manevra ve temizlik imkanı sunmaktadır.

Viper AS 710 modeli, modern tasarımı ile güçlü, dayanıklı ve kullanımı kolay bir zemin temizleme makinesidir. Okullar, oteller, marketler, ofis ve kamu binaları, alışveriş merkezleri ve park alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Bu makinede hedeflenen, yüksek verimlilik, manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı hedeflenmiştir. Daha geniş alanların temizliği için tasarlanmıştır.

120 lt’lik büyük tank kapasitesine rağmen silici lastik özel askısına asılarak standart kapılardan geçebilir. Fırça ve silici lastikler tamamen mekanik sistem ile inip kalkar. Opsiyonel ön tampon makineyi korur. Büyük tank kapağı sayesinde tankı rahatlıkla temizlenebilir ve hijyen sağlanabilir.

Ayrıca, Viper AS 710 modelinde bakım gerektirmeyen yüksek kalite AGM aküler, dahili şarj cihazı, fırçalar ve ped tutucuları standart olarak gelir. Özellikle AGM akülerin kullanılmış olması, cihazın fiyatına göre büyük bir avantajdır.

Viper AS 710 otomat modeli.

Bu serideki diğer makine, AS 710’un küçük kardeşi Viper AS 530R modelidir. Bu makine, rekabetçi fiyatı ile yüksek temizlik kapasitesine sahip Viper serisinin ilk mini boyutlara sahip zemin bakım makinesidir.

5.000 m2 üzerindeki alanların temizlenebilmesi için yeterince tank ve akü kapasitesine sahiptir. Oteller, otobüs ve tren istasyonları, süpermarketler, fuar merkezleri, okullar, kurumlar ve alışveriş merkezleri gibi birçok alan için ideal bir tercihtir.

Viper AS 530R, dar alanlarda çok rahat kullanılabilecek, aynı zamanda da büyük modellerin temizlik performansına sahip çok esnek bir zemin temizlik makinasıdır. Bu özelliği ile çok değişik işletme ihtiyaçlarına kolayca adapte olabilir. Yine, kendinden daha büyük makinelere yakın bir konfor seviyesinde olduğunu da belirtmek gerekir.

Su göstergesi, şarj göstergesi ve makine kontrol tuşlarının anlaşılması oldukça basittir ve tuşlar yeterince büyük konumlandırılmıştır. Cep telefonları ve tabletler için şarj etme USB çıkışına sahiptir. Büyük direksiyonu sayesinde AS530R’nin manevra kabiliyeti yüksektir, sürüş esnasında ise ayak gaz pedalından çekildiğinde otomatik fren sistemi devreye girer.

Bir diğer avantajı ise makine çok dar alanlardan geçerken silici lastikler makine arkasındaki özel bölmeye asılabilir ve dar bölgeden geçiş daha rahatlıkla sağlanır. Sürüş motorunun takılıp çıkarılmasının kolaylığı gibi birçok noktada AS530R, kolay servis verilebilir olduğunu kanıtlamaktadır.

Viper AS 530R’nin en büyük avantajı, rekabetçi fiyatı ile itişli zemin temizlik makinalarının hemen üzerinde yer almasıdır. Bu esneklik sayesinde, itişli zemin makinaları için geniş fakat büyük boy binicili zemin temizleme makinaları için de küçük sayılabilecek, arada kalan büyüklükteki alanların temizliği için ideal bir model olmasıdır.

Bunun avantajı, günümüz işçilik maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda, itişli zemin temizlik makinalarından çok az bir farkla, gerçek bir binicili otomata sahip olunabilmesidir. Aradaki fark da, verimlilik artışından ve işçilik giderlerinden tasarruf ile çok kısa bir sürede kendini amorti edecektir.

Viper AS 530R otomat modeli.

Yukarıdaki verilerden de görüldüğü üzere, Viper binicili otomat serisi kompakt makinalar ve büyük zemin temizlik makinalarının özelliklerini aynı bünyede, çok rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.

Bu sayede bu makineler pek çok proje için ideal çözüm haline gelmektedir.

Viper temizlik makineleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Viper binicili zemin temizlik makinası sayfamızı ziyaret edebilir, veya (0850) 220 60 70 nolu çağrı merkezimizden uzman satış ekibimize ulaşabilirsiniz.