Viper Süpürge

Viper Süpürge

Viper Süpürge ürünleri, kalite, ekonomi ve dayanıklılığı birleştiren bir tasarımla üretilmiş temizlik makinalarıdır. Bu seri üretilirken, üst düzey makinaların güç, dayanıklılık ve verimliliği ile, rekabetçi ürünlerin fiyat avantajı birleştirilmiştir.

Bu sebepledir ki, Viper süpürgeler pazara girdikleri andan itibaren ciddi bir talep görmüş ve kısa zamanda büyük bir pazar payına sahip hale gelerek sektörde ciddi bir oyuncu haline gelmiştir.

Viper süpürge ürün grubu, kuru çekim ve ıslak kuru çekim yapabilen ürünlerden meydana gelmektedir.

Kuru çekim yapabilen ürün grubunda ultra sessiz DSU 8 ve DSU 15 modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler, oteller, okullar, sağlık kurumları ve hastaneler gibi sessizliğin önemli olduğu noktalarda kullanım için son derece uygundur. 

Bu modeller, 8 litrelik ve 15 litrelik tank kapasiteleriyle, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ayrıca opsiyonel HEPA filtreler, yüksek dezenfeksiyon istenen özellikle hastane ve poliklinikler gibi sağlık kurumları için idealdir.

Islak kuru süpürge grubu ise, Viper LSU 135, Viper LSU 255 ve Viper LSU 375 ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürün grubu paslanmaz çelik güçlü gövdeye ve tekstil filtreye sahip olup, giriş seviyesi endüstriyel vakum uygulamaları için de kullanılmaktadır.

35, 55 ve 75 litrelik tank kapasiteleri farklı işletme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. LSU 135 modeli tek motorlu, LSU 255 modeli çift motorlu, LSU 375 modeli ise üç motorlu olup hepsi monofaze (tek fazlı) modellerdir.

Viper LSU 375, sürekli çalışmanın gerekmediği ve patlamaya hassas tozların bulunmadığı ortamlarda giriş seviyesi vakum uygulamaları için de kullanılabilmektedir. Zira bu ürün grubunun maliyetleri endüstriyel süpürgeler ile karşılaştırıldığında çok avantajlı kalmaktadır.

Viper süpürge ürünleri, avantajlı fiyatları, üstün çekim güçleri ve dayanıklılıklarıyla kısa sürede kullanıcıların favorisi durumuna gelmişlerdir. Viper süpürge grubu ile ilgili daha detaylı bilgi almak, ücretsiz keşif talep etmek ve diğer tüm talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçin.

Ayrıca, aşağıda bulunan bağlantıları tıklayarak ürün gruplarını ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viper kuru tip elektrikli süpürge ürünlerini incelemek için lütfen ilgili bağlantıya tıklayın. Viper ıslak kuru elektrikli süpürge ürünleri için de yine ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz. Tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen (0850) 220 60 70 nolu çağrı merkezimize ulaşın.